Hakkımızda

Firmamız üstün teknoloji ile üretimin her aşamasında taviz vermeden 
uyguladığı kalite anlayışını koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. 
Asansör paket malzeme, montaj-revizyon ve bakım konusunda hizmet veren firmamız, 
sektörde bir dünya markası olma misyonu ile ilerlemektedir..


 Asansör Sistem ve teknolojilerinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli programlarını sunuyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarına yazılım, entegrasyon ve otomasyonunda hizmet verdiğimiz gibi asansör sistemleri konusunda da alanında kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an yanı başınızdayız.

   Arslan Asansör olarak müşterilerimize asansör teknolojisi danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri sunuyoruz. Teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

   Müşterilerimizin entegre, kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor  ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.

  Arslan Asansör ‘ün iş formülü yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak.    Esnek yapımız, asansör sistemleri müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşteri bizim için her şeydir. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. Müşteri ihtiyacını tespit eder,buna uygun çözümü üretir,test eder ve müşterimize teslim ederiz.
                  
   Tüm bunları alanının en iyi üniversitelerinden mezun olmuş  elemanlardan oluşan ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.
.

ÜRÜNLERİMİZ

Size özel fırsat ve özgün tasarımlar için bizimle iletişime geçiniz. Bizi Arayın